котедж 6

Котедж на 35 номерів

П’ятиповерховий котедж на 35 номерів переважно з 3-містим розміщенням.

Біля котеджу є мангал загального користування та дерев’яні столи з лавками.

Стандартні тримісні номери розташовані на першому поверсі з балконом. В номері одне двоспальне ліжко та одне односпальне, кондиціонер, плазмовий телевізор з супутниковими каналами, холодильник. Свій санвузол: душова кабіна, туалет. Номери комплектуються постільною білизною, рушниками, гігієнічними засобами (мило, гель для душу, шампунь). Всі номери оснащені власним балконом з міні столиком і кріслами.

Стандартні тримісні номери розташовані на 2-5 поверхах з балконом. В номері три односпальних ліжка, кондиціонер, плазмовий телевізор з супутниковими каналами, холодильник. Свій санвузол: душова кабіна, туалет. Номери комплектуються постільною білизною, рушниками, гігієнічними засобами (мило, гель для душу, шампунь). Всі номери оснащені власним балконом з міні столиком і кріслами.

Стандартні двомісні номери мансардного типу на четвертому поверсі без балкона. В номері два односпальні ліжка, кондиціонер, плазмовий телевізор з супутниковими каналами, холодильник. Свій санвузол: душова кабіна, туалет.

ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

+380956502810

+380988590385

Call Now Button